Alisy partnerem OK Chrastava pro ŽB Čechy 2023

Ani Béčka ve Zdislavě se neobejdou bez lokálních partnerů. Jedním z našich je liberecká firma Alisy, která vyrábí sportovní oblečení a kterou bychom Vám rádi v tomto článku představili. Jaké s nimi máme zkušenosti my z OK Chrastava?

První spolupráci jsme navázali v roce 2017, kdy oddíl OK Chrastava pořádal vrchol podzimní části orienťácké sezóny – MČR na klasické trati v Raspenavě. Vizuální stránku jsme chtěli podpořit jednotným a zajímavým oblečením pořadatelů, a tak jsme oslovili místní firmu Alisy. Grafik dostal nafocené veškeré klubové oblečení a volnou ruku k tvorbě. Krom léty prověřeného designu vymyslel také výrazný „žirafí“ vzor, který nakonec zvítězil. Mezi členy klubu byl zpočátku přijat trochu s rozpaky, později se ukázalo, že nás odlišil, zviditelnil a i usedlejší členové klubu si ho oblíbili.

Pro potřeby pořádání jsme tehdy objednávali čelenky, mikiny a vesty. Objednávka dorazila včas. Velmi sympatická byla komunikace s celou firmou od zmíněného grafika po obchodního zástupce. Čelenky můžete na našich členech vídat dodnes, i když některým se časem trochu vytahaly. Mikiny tehdy neodpovídaly délkou, oproti zkušební sadě byly o dost delší a krátce před závody s tím už nešlo nic dělat. Při pozdějších objednávkách vše již souhlasilo. Časem se také ukázalo, že jinak velmi příjemný materiál se trochu odírá. Lehké vesty jsou dodnes velmi oblíbenou součástí šatníku mnoha členů klubu.

V roce 2018 jsme na předchozí spolupráci navázali první zakázkou dresů. Firma si od nás vyžádala orienťácké dresy a kalhoty zavedených značek, aby upravila své střihy a vše odpovídalo požadavkům moderního orienťáka. Ušili několik testovacích sad dresů, které jsme mohli předem vyzkoušet. Následně zhotovená první várka byla oproti zkušební sadě bohužel užší na bocích a také v ramenou. Část zakázky nám firma nechala zdarma pro děti z kroužku, část se vyřešila rozparkem ve spodní části a některé byly bezúplatně vyrobeny znovu. Celá reklamace proběhla rychle a věcně, což v dnešní době rozhodně není pravidlem. 

V průběhu následujících let jsme dresy u Alisy zakoupili ještě několikrát a sortiment rozšířili také o sprintová tílka nebo cyklodresy. Pokud chceme doobjednat cokoliv, co se již dříve vyrábělo, lze to i od jednoho kusu. Vzor si firma vždy uloží. Pokud se však tvoří nový design, je třeba si nechat dostatek času na komunikaci s grafikem. 

Firmu Alisy rádi doporučíme, neusnuli na vavřínech, mají kvalitní klientský servis a v případě problému se snaží přijít s řešením, se kterým budou spokojené obě strany.


Posted

in

by